• 24/7
  • Gdzie tylko chcesz

  Wypożyczalnia samochodów

  AUTO WYNAJEM

  Witamy na stronie internetowej wypożyczalni SpeedRenral24. Jeżeli jesteś osobą prywatną lub prowadzisz firmę i chcesz skorzystać z naszych usług, serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Dysponujemy zarówno samochodami osobowymi, jak i busami oraz wysokiej klasy motocyklami dla każdego wielbiciela jednośladów. Z nami wybierzesz idealnie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb, ilości przewożonych osób czy celu podróży pojazd w zawsze atrakcyjnej i korzystnej dla każdego kierowcy cenie!

  Dzięki naszej firmie wynajem samochodów możliwy jest dla każdego bez względu na stan portfela. Nasza oferta uwzględnia konkurencyjne stawki kaucji zwrotnej oraz gwarantuje możliwość korzystania z samochodów bez limitu kilometrów na zasadach ściśle określonych w Regulaminie.

  Nasze usługi świadczymy na terenie Wrocławia, gdzie osobiście dowozimy i odbieramy zwracane do wypożyczalni samochody. Dzięki prostej procedurze wynajmu, którą oferujemy, do maksimum oszczędzamy Twój czas i gwarantujemy szybki wynajem z możliwością wcześniejszej rezerwacji wybranego samochodu poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie www, drogą telefoniczną oraz poprzez kontakt przez e-mail.

  JAK DZIAŁAMY?

  Gwarantujemy maksymalnie uproszczone procedury wynajmu oraz rezerwacji wybranego samochodu. Dzięki możliwości przedłużenia okresu wynajmu po wcześniejszym poinformowaniu o tym fakcie naszej firmy zyskują Państwo swobodę korzystania z wypożyczonego pojazdu.
  Gwarantujemy najniższe ceny rynkowe oraz brak ukrytych opłat! Nasz cennik uwzględnia wszelkie koszty korzystania z pojazdu i jest uzależniony od klasy wynajmowanego samochodu oraz sposobu płatności. Oferujemy jedynie nowe i zapewniające najwyższy komfort jazdy samochody, które pozwolą wygodnie dotrzeć do każdego celu podróży.
  Zarówno odbiór samochodu, jak i jego zwrot odbywa się jedynie na terenie miasta Wrocław! Samochód podstawiamy w dowolnie wybrane przez Klienta miejsce.

  KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY?

  SpeedRental24 kieruje swoją ofertę do każdego kierowcy z minimum rocznym stażem za kierownicą w wieku od 18 do 75 lat z zastrzeżeniem, że jedynie osoba podpisująca umowę może kierować wynajętym pojazdem. Każdy samochód przed oddaniem w ręce wynajmującego przechodzi przegląd techniczny oraz zostaje wyczyszczony i podstawiony pod wskazany adres na umówioną wcześniej godzinę z pełnym zbiornikiem paliwa.

  Zapraszamy do skorzystania z najlepszej wypożyczalni samochodów we Wrocławiu. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi!

  Miejsce i czas

  Miejsce odbioru samochodu

  Data i godzina wynajmu

  Zwrot samochodu

  Place to drop the Car*

  Data i godzina zwrotu samochodu

  Wypożyczalnia samochodów Speed Rental 24

  Jesteśmy sprawdzoną firmą z bogatym doświadczeniem w branży, które pozwala niezmiennie podążać za potrzebami nawet najbardziej wymagających Klientów. Stawiamy na jakość oraz Twoją wygodę niezależnie od tego, jakiego środka lokomocji poszukujesz i jak długo chcesz z niego korzystać! U nas zyskasz pewność najlepszej obsługi na światowym poziomie oraz gwarancję najniższych cen, które pozwolą Ci cieszyć się swobodą podróżowania bez względu na cel Twojej podróży!

  PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI...
  Napisz wiadomość
  +48 537 322 700