• 24/7
  • Gdzie tylko chcesz

Wypożyczalnia samochodów

AUTO WYNAJEM WROCŁAW

Witamy na stronie internetowej wypożyczalni samochodów SpeedRenral24. Jeżeli jesteś osobą prywatną lub prowadzisz firmę i chcesz skorzystać z naszych usług, serdecznie zapraszamy do współpracy!

Dysponujemy zarówno samochodami osobowymi, jak i busami oraz wysokiej klasy motocyklami dla każdego wielbiciela jednośladów. Z nami wybierzesz idealnie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb, ilości przewożonych osób czy celu podróży pojazd w zawsze atrakcyjnej i korzystnej dla każdego kierowcy cenie!

Dzięki naszej firmie wynajem samochodów możliwy jest dla każdego bez względu na stan portfela. Nasza oferta uwzględnia konkurencyjne stawki kaucji zwrotnej oraz gwarantuje możliwość korzystania z samochodów bez limitu kilometrów na zasadach ściśle określonych w Regulaminie.

Nasze usługi świadczymy na terenie Wrocławia, gdzie osobiście dowozimy i odbieramy zwracane do wypożyczalni samochody. Dzięki prostej procedurze wynajmu, którą oferujemy, do maksimum oszczędzamy Twój czas i gwarantujemy szybki wynajem z możliwością wcześniejszej rezerwacji wybranego samochodu poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie www, drogą telefoniczną oraz poprzez kontakt przez e-mail.

JAK DZIAŁAMY?

Gwarantujemy maksymalnie uproszczone procedury wynajmu oraz rezerwacji wybranego samochodu. Dzięki możliwości przedłużenia okresu wynajmu po wcześniejszym poinformowaniu o tym fakcie naszej firmy zyskują Państwo swobodę korzystania z wypożyczonego pojazdu.
Gwarantujemy najniższe ceny rynkowe oraz brak ukrytych opłat! Nasz cennik uwzględnia wszelkie koszty korzystania z pojazdu i jest uzależniony od klasy wynajmowanego samochodu oraz sposobu płatności. Oferujemy jedynie nowe i zapewniające najwyższy komfort jazdy samochody, które pozwolą wygodnie dotrzeć do każdego celu podróży.
Zarówno odbiór samochodu, jak i jego zwrot odbywa się jedynie na terenie miasta Wrocław! Samochód podstawiamy w dowolnie wybrane przez Klienta miejsce.

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY?

SpeedRental24 kieruje swoją ofertę do każdego kierowcy z minimum rocznym stażem za kierownicą w wieku od 18 do 75 lat z zastrzeżeniem, że jedynie osoba podpisująca umowę może kierować wynajętym pojazdem. Każdy samochód przed oddaniem w ręce wynajmującego przechodzi przegląd techniczny oraz zostaje wyczyszczony i podstawiony pod wskazany adres na umówioną wcześniej godzinę z pełnym zbiornikiem paliwa.

Zapraszamy do skorzystania z najlepszej wypożyczalni samochodów we Wrocławiu. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi!

Miejsce i czas
Miejsce odbioru pojazdu
Data i godzina wynajmu
Zwrot samochodu
Miejsce zwrotu pojazdu
Data i godzina zwrotu samochodu

Wypożyczalnia samochodów Speed Rental 24

Jesteśmy sprawdzoną firmą z bogatym doświadczeniem w branży, które pozwala niezmiennie podążać za potrzebami nawet najbardziej wymagających Klientów. Stawiamy na jakość oraz Twoją wygodę niezależnie od tego, jakiego środka lokomocji poszukujesz i jak długo chcesz z niego korzystać! U nas zyskasz pewność najlepszej obsługi na światowym poziomie oraz gwarancję najniższych cen, które pozwolą Ci cieszyć się swobodą podróżowania bez względu na cel Twojej podróży!

PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI...
Napisz wiadomość
+48 537 322 700