• 24/7
  • Gdzie tylko chcesz

Wypożyczalnia busów

BUS WYNAJEM

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w świadczeniu usług wynajmu samochodów oraz busów i motocykli. Wiemy, jak ważne są proste zasady podczas korzystania z wypożyczalni środków transportu, dlatego szanujemy Twój czas, oferując jedynie szybkie i sprawdzone rozwiązania, które pozwalają w pełni sprostać wszystkim oczekiwaniom.

DLACZEGO MY?

Dla SpeedRental24 liczy się każdy Klient. Nie ważne czy chcesz komfortowo podróżować w celach służbowych, prywatnych czy potrzebujesz przewieść z miejsca na miejsce duży ładunek, w naszej ofercie znajdziesz idealny dla siebie środek transportu.

TERAZ MOŻESZ CIESZYĆ SIĘ WOLNOŚCIĄ PODRÓŻOWANIA BEZ UKRYTYCH OPŁAT!

Przejrzyste zasady wynajmu oraz konkurencyjne i wolne od ukrytych opłat ceny to nasz znak rozpoznawczy! Dysponujemy najlepszą flotą nowych pojazdów w doskonałym stanie technicznym, dzięki czemu unikniesz niemiłych niespodzianek podczas podróży! Oddajemy do Twojej dyspozycji pojazdy po przeglądzie technicznym, gruntownym czyszczeniu oraz z pełnym bakiem, dzięki czemu od razu możesz wyruszyć w swoją podróż. Sprawdź i przekonaj się, że żadna inna wypożyczalnia pojazdów nie zagwarantuje Ci tylu korzyści, co SpeedRental24!

Stawiamy na jakość świadczonych usług oraz wygodę naszych Klientów, dlatego podstawimy wybrany bus pod dowolny adres na terenie Wrocławia i odbierzemy go ze wskazanego przez Ciebie miejsca w mieście, dzięki czemu unikniesz niepotrzebnej straty czasu!

W naszej ofercie każdy kierowca znajdzie pojazd odpowiadający jego potrzebom. Dysponujemy busami oferowanymi po wpłaceniu niskiej kaucji zwrotnej! Rezerwując pojazd wcześniej, zyskujesz gwarancję swobodnego wyboru z naszej oferty.

Wszelkie zasady korzystania z naszej wypożyczalni objaśnione są w dostępnym na stronie internetowej Regulaminie. Nasze busy udostępniamy po opłacaniu należności za wynajem z góry za planowany okres użytkowania oraz oferujemy możliwość przedłużenia wynajmu po kontakcie z firmą i uiszczeniu należności za dodatkowy czas użytkowania samochodu. Gwarantujemy, że nasze usługi spełnią wszystkie oczekiwania nastawionych na wygodę i przejrzyste zasady wynajmu samochodów Klientów.

Zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji oraz zadawania pytań w razie jakichkolwiek problemów – chętnie na wszystkie odpowiemy i postaramy się rozwiać każde wątpliwości. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu nie zaskoczy Cię konieczność nagłego skorzystania z dostawczego busa.

Miejsce i czas
Miejsce odbioru pojazdu
Data i godzina wynajmu
Zwrot samochodu
Miejsce zwrotu pojazdu
Data i godzina zwrotu samochodu

Wypożyczalnia busów Speed Rental 24

Jesteśmy sprawdzoną firmą z bogatym doświadczeniem w branży, które pozwala niezmiennie podążać za potrzebami nawet najbardziej wymagających Klientów. Stawiamy na jakość oraz Twoją wygodę niezależnie od tego, jakiego środka lokomocji poszukujesz i jak długo chcesz z niego korzystać! U nas zyskasz pewność najlepszej obsługi na światowym poziomie oraz gwarancję najniższych cen, które pozwolą Ci cieszyć się swobodą podróżowania bez względu na cel Twojej podróży!

PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI...
Napisz wiadomość
+48 537 322 700