• 24/7
  • Gdzie tylko chcesz

Auto z OC sprawcy

AUTO ZASTĘPCZE Z OC SPRAWCY WYPADKU

Wypadki i kolizje to codzienność na polskich drogach. Jeżeli i Tobie przytrafiła się stłuczka, sprawdź, w jakich przypadkach możesz ubiegać się o zastępczy samochód z wypożyczalni SpeedRental24 opłacony z polisy OC sprawcy.

W momencie nieprzewidzianych sytuacji na drogach przede wszystkim liczy się trzeźwa ocena sytuacji i skuteczne działanie. Po określeniu czy nikt nie ucierpiał i udzieleniu pomocy ewentualnym rannym oraz wezwaniu służb ratunkowych przychodzi czas na zastanowienie się nad swoją sytuacją. Oczywiście życie i zdrowie uczestników zdarzenia to rzecz najważniejsza, ale sprawca wypadku przecież pozbawił Cię samochodu, który pozwala na normalne funkcjonowanie lub często stanowi narzędzie pracy. Jak poradzić sobie w trudnej sytuacji utraty samochodu?

Niezależnie od tego, czy stałeś się ofiarą lekkiej kolizji, załatwiasz całą sprawę polubownie i spisujesz stosowne oświadczenie, czy brałeś udział w wypadku drogowym, masz możliwość otrzymania samochodu zastępczego opłaconego z polisy OC sprawcy zdarzenia. Takie rozwiązanie to spore ułatwienie oraz sposób na uniknięcie całkowitej dezorganizacji codziennego życia, w którym dojazd do pracy, zawiezienie dzieci do szkoły lub przedszkola czy zakupy bez sprawnego samochodu stają się dużym problemem.
Aby zyskać możliwość otrzymania samochodu zastępczego z wypożyczalni SpeedRental24, nie musisz wypełniać nadmiaru dokumentów, a cała procedura trwa zaledwie kilka chwil i można jej dopełnić bez zbędnych formalności. W przypadku, gdy masz wątpliwości, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci przejść przez cały proces.

Wszelkie koszty użytkowania wynajętego samochodu regulowane są z polisy OC sprawcy wypadku, więc nic nie zapłacisz za podstawienie Ci jednego z pojazdów z naszej floty!

Dzięki SpeedRental24 możesz skorzystać z samochodu zastępczego, który odbierzesz i oddasz na terenie Wrocławia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, oferując jedynie nowe i doskonale wyposażone pojazdy, które pozwolą uniknąć konieczności podróżowania komunikacją miejską oraz pożyczania samochodu od znajomych lub rodziny.

Zapraszamy do kontaktu w celu dopełnienia wszelkich formalności. Jedynie SpeedRental24 gwarantuje Ci tak szybką procedurę wynajmu samochodu zastępczego oraz zapewnia pełen komfort podczas korzystania z naszych pojazdów. Podstawimy Ci dokładnie wyczyszczony, sprawny technicznie i zatankowany do pełna pojazd pod adres, który nam wskażesz! Z nami zyskasz pewność, że cała procedura zostanie skrócona do niezbędnego minimum, co pozwoli uniknąć kolejnych stresów i problemów, które znacznie utrudniają normalne życie.

Miejsce i czas
Miejsce odbioru pojazdu
Data i godzina wynajmu
Zwrot samochodu
Miejsce zwrotu pojazdu
Data i godzina zwrotu samochodu

KORZYSTAJ Z NASZEGO SAMOCHODU BEŻ ŻADNYCH DOPŁAT

Jesteśmy sprawdzoną firmą z bogatym doświadczeniem w branży, które pozwala niezmiennie podążać za potrzebami nawet najbardziej wymagających Klientów. Stawiamy na jakość oraz Twoją wygodę niezależnie od tego, jakiego środka lokomocji poszukujesz i jak długo chcesz z niego korzystać! U nas zyskasz pewność najlepszej obsługi na światowym poziomie oraz gwarancję najniższych cen, które pozwolą Ci cieszyć się swobodą podróżowania bez względu na cel Twojej podróży!

PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI...
Kontakt
+48 537 322 700