• 24/7
  • Gdzie tylko chcesz

Krótkoterminowy wynajem samochodów

WYNAJEM SAMOCHODÓW KRÓTKOTERMINOWY

Szukasz samochodu na weekendowy wyjazd? Twoja flota firmowa została uszczuplona w wyniku awarii? Oferujemy wynajem krótkoterminowy samochodów osobowych w zaskakująco niskich cenach i na dogodnych dla każdego Klienta warunkach!

Dzięki naszej ofercie nie zaskoczą Cię nieprzewidziane sytuacje, a konieczność oddania samochodu do mechanika nie będzie już żadnym problemem! Dzięki flocie SpeedRental24 unikniesz konieczności korzystania z komunikacji miejskiej i zawsze dotrzesz do wyznaczonego celu.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z WYNAJMU KRÓTKOTERMINOWEGO

Wynajem krótkoterminowy samochodów zapewnia szereg korzyści dla przyszłego użytkownika pojazdu i jest doskonałym wyborem w przypadku osób prywatnych oraz firm. Wynajmując samochód na krótki termin, zyskujesz:

  • Swobodę realizacji własnych celów
  • Wygodę podczas wyjazdów w celach turystycznych i służbowych
  • Gwarancję niskich kosztów wynajmu
  • Możliwość wyboru z szerokiej gamy samochodów osobowych

Oddajemy do Twojej dyspozycji jedynie nowe samochody osobowe w doskonałym stanie technicznym, które idealnie sprawdzą się niezależnie od sytuacji. Niskie koszty wynajmu oraz korzystna dla każdego wysokość kaucji pozwoli wybrać samochód idealnie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb!

CO WYRÓŻNIA NASZĄ OFERTĘ?

Dzięki nam samochód z wypożyczalni dostępny jest dla każdego! Naszą ofertę wyróżnia przede wszystkim wyjątkowa przejrzystość, dzięki czemu wiesz, za co i ile zapłacisz – bez dodatkowych kosztów, opłat przygotowawczych i wysokich kaucji. Ceny ustalamy zgodnie z klasą wypożyczanego Ci samochodu, więc płacisz za faktyczny standard i stan pojazdu, z którego korzystasz.

Cechuje nas jakość, która pozwala poczuć komfort oraz pełną satysfakcję z możliwości korzystania z nowych i najlepszych w swojej klasie samochodów! Po Twoje chwilowe władanie oddajemy w 100% sprawne i posiadające wiele dodatkowych udogodnień samochody, które pozwolą Ci bezproblemowo korzystać z życia niezależnie od okoliczności.

Jako nieliczni gwarantujemy brak limitu kilometrów oraz możliwość dostarczenia wynajętego samochodu w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce, oraz odebrania go po zakończeniu czasu trwania umowy. Nasze usługi świadczymy jedynie na trenie Wrocławia – tutaj możesz odebrać wynajęty samochód i dokonać jego zwrotu.

Nasze usługi wynajmu aut kierujemy do osób z przynajmniej rocznym stażem za kierowcą. Wszystkie zasady wynajmu samochodu w SpeedRental24 opisane są w Regulaminie.

Zapraszamy do rezerwacji pojazdów oraz kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail. Odpowiemy na wszelkie pytania i postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości, a także doradzimy niezdecydowanym w kwestii wyboru odpowiedniej marki wynajmowanego pojazdu.

Miejsce i czas
Miejsce odbioru pojazdu
Data i godzina wynajmu
Zwrot samochodu
Miejsce zwrotu pojazdu
Data i godzina zwrotu samochodu

Kia Stinger V6

Klasa GT
Cena od 349 / 12h

Kia Ceed 2018

Klasa C
Cena od 109 / 12h

Kia Ceed 2018

Klasa C
Cena od 109 / 12h

Mazda 6

Klasa D
Cena od 169 / 12h

Volkswagen Polo

Klasa B
Cena od 75 / 12h

Volkswagen Polo

Klasa B
Cena od 75 / 12h

Volkswagen Golf

Klasa C
Cena od 109 / 12h

Skoda Octavia

Klasa C+
Cena od 129 / 12h

Skoda Octavia

Klasa C+
Cena od 129 / 12h

Skoda Citigo

Klasa A
Cena od 59 / 12h

Mazda CX-3

Crossover
Cena od 145 / 12h

Toyota corolla

Klasa C+
Cena od 109 / 12h

Volkswagen Passat

Klasa D
Cena od 169 / 12h

Seat ibiza

Klasa B
Cena od 75 / 12h

Seat leon

Klasa C
Cena od 109 / 12h

Seat leon

Klasa C
Cena od 109 / 12h

BMW serii 3

Klasa: D+
Cena od 209 / 12h

Kia Stinger

Klasa GT
Cena od 295 / 12h

Mazda 3 sedan

Klasa C+
Cena od 119 / 12h

Mazda 3 sedan

Klasa C+
Cena od 119 / 12h

Kia RIO

Klasa B
Cena od 79 / 12h

Renault Megane

Klasa C
Cena od 109 / 12h

Renault Megane

Klasa C
Cena od 109 / 12h

Renault Kadjar

Klasa SUV
Cena od 139 / 12h

Opel Astra

Klasa C
Cena od 99 / 12h
Opel Astra 2017

Renault Megane

Klasa C
Cena od 109 / 12h

Wypożyczalnia samochodów Speed Rental 24

Jesteśmy sprawdzoną firmą z bogatym doświadczeniem w branży, które pozwala niezmiennie podążać za potrzebami nawet najbardziej wymagających Klientów. Stawiamy na jakość oraz Twoją wygodę niezależnie od tego, jakiego środka lokomocji poszukujesz i jak długo chcesz z niego korzystać! U nas zyskasz pewność najlepszej obsługi na światowym poziomie oraz gwarancję najniższych cen, które pozwolą Ci cieszyć się swobodą podróżowania bez względu na cel Twojej podróży!

PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI...
Kontakt
+48 537 322 700