• 24/7
  • Gdzie tylko chcesz

Wypożyczalnia motocykli

WYNAJEM MOTOCYKLI

Szukasz sportowego motocykla, którym szybko i bezpiecznie dojedziesz do każdego celu podróży? W ofercie innych wypożyczalni nie znalazłeś satysfakcjonującej oferty? Nic straconego, bo mamy dla Ciebie idealną propozycję!

W ofercie wypożyczalni motocykli SpeedRental24 oprócz samochodów osobowych i busów posiadamy także sportowe motocykle przeznaczone specjalnie dla wielbicieli tego typu pojazdów. Z nami połączysz niskie koszty z przyjemnością podróżowania w ulubiony sposób!

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY?

Oferta naszej wypożyczalni motocykli skierowana jest do osób pełnoletnich w wieku od 18 do 75 lat, które mają stosowne uprawnienia do kierowania wybranym z naszej oferty typem pojazdu od minimum 1 roku.
Dzięki nam już nie musisz kupować własnego motocykla, aby udać się na emocjonującą przejażdżkę. Sprawdź i przekonaj się, jak szybko możesz stać się chwilowym właścicielem sportowej maszyny – jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!

JAK ZAREZERWOWAĆ MOTOCYKL NA KONKRETNY TERMIN?

Rezerwacji motocykla z naszej oferty możesz dokonać poprzez kontakt z naszym biurem obsługi, e-mail oraz poprzez formularz rejestracji znajdujący się na stronie www. Nie zastanawiaj się dłużej, tylko sprawdź, czego od nas oczekiwać! Możesz być pewny, że wypożyczony motocykl w SpeedRental24 zapewni Ci bezpieczną i komfortową jazdę w dowolnie obranym kierunku!

Oferujemy Ci nowe motocykle bez limitu przejechanych kilometrów w najlepszych cenach. Wybierz konkretny model i poinformuj nas gdzie mamy podstawić Twój nowy środek lokomocji – działamy na terenie Wrocławia i tylko w granicach miasta możesz odebrać oraz zwrócić wypożyczone u nas pojazdy.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY?

Z nami wypożyczysz pojazdy bez dodatkowych opłat i sprytnie ukrytych kosztów. Gwarantujemy także wygodną formę płatności kartą lub przez Internet oraz przejrzyste warunki spisywanej umowy. Szybko, tanio oraz w pełni profesjonalnie pozwolimy Ci cieszyć się możliwością z jazdy na wypożyczonym u nas motocyklu.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, koniecznie wypełnij formularz rezerwacji. W razie jakichkolwiek problemów oraz wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a na pewno postaramy się jak najszybciej rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą dotyczącą samochodów osobowych i busów, które sprawdzą się podczas dłuższych podróży oraz pozwolą rozwiązać problem z przewiezieniem większej ilości osób lub np. przeprowadzką.

Miejsce i czas
Miejsce odbioru pojazdu
Data i godzina wynajmu
Zwrot samochodu
Miejsce zwrotu pojazdu
Data i godzina zwrotu samochodu

Wypożyczalnia motocykli Speed Rental 24

Jesteśmy sprawdzoną firmą z bogatym doświadczeniem w branży, które pozwala niezmiennie podążać za potrzebami nawet najbardziej wymagających Klientów. Stawiamy na jakość oraz Twoją wygodę niezależnie od tego, jakiego środka lokomocji poszukujesz i jak długo chcesz z niego korzystać! U nas zyskasz pewność najlepszej obsługi na światowym poziomie oraz gwarancję najniższych cen, które pozwolą Ci cieszyć się swobodą podróżowania bez względu na cel Twojej podróży!

PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI...
Napisz wiadomość
+48 537 322 700