• 24/7
  • Gdzie tylko chcesz

Krótkoterminowy wynajem motocykli

WYNAJEM MOTOCYKLI KRÓTKOTERMINOWY

W wypożyczalni pojazdów SpeedRental24 staramy się dbać o zaspokajanie potrzeb każdego z naszych Klientów. Z tego względu oferujemy możliwość wynajmu krótkoterminowego nie tylko samochodów osobowych i dostawczych, ale także motocykli, które idealnie trafią w gusta każdego pasjonata jazdy na dwóch kółkach.

Jazda na motocyklu daje wolność i doskonale sprawdza się na zakorkowanych ulicach miasta. Wynajem krótkoterminowy motocykla to zatem jeden z najlepszych sposobów na tanią i szybką komunikację zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm szukających alternatywy dla zakupu pojazdu, który ma służyć jedynie przez krótki czas między innymi podczas zatrudnienia pracowników sezonowych np. gońców czy kurierów dostarczających dokumenty z jednej firmy do drugiej.

PRZETESTUJ NASZE MOTOCYKLE!

Wynajem motocykla z wypożyczalni ma jeszcze jedną zaletę – możesz szybko i tanio zyskać dostęp do pojazdu, który pozwoli Ci zwiedzić okolicę, przetestować dany model maszyny przed planowanym zakupem czy najzwyczajniej przez krótki okres czasu cieszyć się ulubionym sposobem podróżowania bez konieczności ponoszenia ogromnych kosztów zakupu własnej maszyny.

Dysponujemy nowymi, sukcesywnie serwisowanymi i poddawanymi przeglądom technicznym motocyklami z wysokiej półki. W naszej ofercie dostępne są różnorodne motocykle, które spełnią oczekiwania każdego użytkownika i pozwolą dobrać odpowiedni pojazd względem indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Stawiamy na najwyższą jakość naszych usług, dbając o bezpieczeństwo i komfort osób korzystających z wynajmowanych u nas pojazdów. Z najwyższą starannością podchodzimy do stałego kontrolowania stanu technicznego oraz innych kluczowych kwestii związanych z zapewnianiem naszym Klientom najwyższej jakości usług, oraz komfortu podczas jazdy.

Wynajem krótkoterminowy to opcja korzystna w bardzo wielu sytuacjach. Dzięki możliwości wynajmu pojazdu na krótki termin możliwe jest zarówno usprawnienie komunikacji podczas wyjazdów biznesowych, jak i wycieczek krajoznawczych czy weekendowych wypadów za miasto.

WYNAJEM MOTOCYKLA WE WROCŁAWIU

Nasze usługi świadczymy na terenie Wrocławia. Tutaj podstawiamy wynajęty pojazd na godzinę umówioną przez Klienta oraz w wybrane przez niego miejsce i następnie ze wskazanego adresu odbieramy zdawany pojazd. Ofertę kierujemy jedynie do kierowców z minimum rocznym stażem za kierownicą w wieku od 18 do 75 lat.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Skorzystaj z konkurencyjnych cen wynajmu, niskich kaucji oraz braku limitu kilometrów i już dziś skontaktuj się z nami w celu rezerwacji interesującego Cię motocykla.

Miejsce i czas
Miejsce odbioru pojazdu
Data i godzina wynajmu
Zwrot samochodu
Miejsce zwrotu pojazdu
Data i godzina zwrotu samochodu

Krótkoterminowa wypożyczalnia motocykli Speed Rental 24

Jesteśmy sprawdzoną firmą z bogatym doświadczeniem w branży, które pozwala niezmiennie podążać za potrzebami nawet najbardziej wymagających Klientów. Stawiamy na jakość oraz Twoją wygodę niezależnie od tego, jakiego środka lokomocji poszukujesz i jak długo chcesz z niego korzystać! U nas zyskasz pewność najlepszej obsługi na światowym poziomie oraz gwarancję najniższych cen, które pozwolą Ci cieszyć się swobodą podróżowania bez względu na cel Twojej podróży!

PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI...
Kontakt
+48 537 322 700