• 24/7
  • Gdzie tylko chcesz

  Krótkoterminowy wynajem busów

  WYNAJEM BUSÓW KRÓTKOTERMINOWY

  Korzystasz z samochodu dostawczego w sposób okazjonalny? Prowadzisz firmę i nie chcesz utrzymywać dodatkowego pojazdu, który przez większą część roku stoi nieużywany na parkingu? Z SpeedRental24 masz możliwość wypożyczyć odpowiadającego Twoim indywidualnym potrzebom busa właśnie wtedy, kiedy będziesz tego najbardziej potrzebować!

  SpeedRental24 to doskonałe rozwiązane Twoich problemów z brakiem samochodu dostawczego lub nagłą awarią na co dzień użytkowanych pojazdów. Dzięki możliwości skorzystania z krótkoterminowego wynajmu busów szybko wykonasz niezbędne zadania i ograniczysz niemal do minimum koszty związane z użytkowaniem samochodu dostawczego.

  SPEEDRENTAL - OFERTA SZYTA NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

  Korzystałeś już z wielu wypożyczalni samochodów i zawsze okazywało się, że początkowe koszty użytkowania wynajętego samochodu zaczynają mnożyć się w nieskończoność i w efekcie musisz zapłacić nawet kilkukrotnie więcej, niż zapewniano Cię w ofercie? To normalna procedura wśród wielu wypożyczalni, które doliczają do ostatecznego rachunku szereg dodatkowych opłat i kosztów, ale z nami tego unikniesz!

  • Możliwość wynajmu busa o każdej porze dnia i nocy przez 7 dni w tygodniu
  • Gwarancję braku ukrytych opłat – nasz cennik uwzględnia wszelkie koszty, które poniesiesz podczas korzystania z wynajętego w SpeedRental24 samochodu
  • Najwyższą jakość obsługi
  • Pewność, że Twój wynajęty samochód podstawimy pod wyznaczony adres i później odbierzmy go tam, gdzie będzie Ci wygodnie

  Działamy na terenie Wrocławia, dlatego jedynie tutaj możliwy jest odbiór i zwrot wypożyczonych w SpeedRental2 busów, samochodów osobowych i motocykli, z których korzystają nasi Klienci.

  JAK DZIAŁAMY?

  Zawsze stawiamy na światowe standardy obsługi Klientów, dlatego umożliwiamy Ci prosty sposób rezerwacji wybranego pojazdu oraz wygodną możliwość płatności online, dzięki czemu szybko, skutecznie i bez zbędnych formalności zrealizujesz swoje cele z niewielką pomocą wypożyczonego u nas samochodu.

  Sam proces wynajmu auta wymaga spisania umowy oraz spełnienia przez kierowcę kilku warunków. Przede wszystkim wymagamy minimum rocznego stażu za kierownicą i oddajemy pojazdy pod „opiekę” jedynie osobom pełnoletnim, które ukończyły 18 rok życia i nie przekroczyły 75 lat.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą doskonale wyposażonej, nowej floty bez limitów przejechanych kilometrów. Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą będzie dla każdego Klienta sposobem na realizację wyznaczonych celów. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą!

  Miejsce i czas

  Miejsce odbioru samochodu

  Data i godzina wynajmu

  Zwrot samochodu

  Place to drop the Car*

  Data i godzina zwrotu samochodu

  Krótkoterminowa wypożyczalnia busów Speed Rental 24

  Jesteśmy sprawdzoną firmą z bogatym doświadczeniem w branży, które pozwala niezmiennie podążać za potrzebami nawet najbardziej wymagających Klientów. Stawiamy na jakość oraz Twoją wygodę niezależnie od tego, jakiego środka lokomocji poszukujesz i jak długo chcesz z niego korzystać! U nas zyskasz pewność najlepszej obsługi na światowym poziomie oraz gwarancję najniższych cen, które pozwolą Ci cieszyć się swobodą podróżowania bez względu na cel Twojej podróży!

  PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI...
  Kontakt
  +48 537 322 700