Ten jedyny w swoim rodzaju zdarza się tylko raz w życiu, a mianowicie ślub! Wiele małżeństw do dziś wspomina cały proces przygotowań, organizację wesela, kupna sukni ślubne, a także przejażdżkę wynajętym samochodem. Wszystko dlatego, ponieważ często pary decydują się na wypożyczenie auta nietypowego, które na zawsze pozostanie w ich pamięci.

Właśnie najważniejszym jest, aby odpowiednio dobrać pojazd do całej uroczystości, co wbrew pozorom nie jest takie proste. Przede wszystkim warto poszukiwać ofert wypożyczalni blisko miejsca zamieszkania, dzięki czemu Państwo Młodzi lub ich kierowca zyskają na czasie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z natłoku spraw do załatwienia i kwestii o których nie można zapomnieć, dlatego zalecamy wcześniejszą rezerwację samochodu po uprzednim jego obejrzeniu. To bardzo istotne, by dokładnie sprawdzić pojazd przed wynajmem oraz sumiennie zapoznać się z warunkami wypożyczalni. Wiadomo, że nikt w tym ważnym dniu nie chciałby od nowa szukać transportu pod kościół czy salę weselną, a jednak takie przypadki się zdarzają z różnych przyczyn. W celu uniknięcia przykrych i niespodziewanych sytuacji kryzysowych radzimy kierować się następującymi wskazówkami.

Klasyczna elegancja czy nowoczesna ekstrawagancja?

Przy wyborze pojazdu trzeba zastanowić się jakiego rodzaju marka, model bądź kolor będzie najlepiej odpowiadał zaplanowanemu motywowi wesela. Często narzeczeni obierają konkretną tematykę wystroju, która powinna również cechować wygląd wynajętego samochodu. Oczywiście zawsze można pojechać do ślubu własnym samochodem, jednak nie każdy ma możliwość zakupu luksusowego auta bądź uformowanego w starodawnym stylu. Właśnie dlatego wynajem stanowi bardzo korzystne rozwiązanie, a Państwo Młodzi mają nieograniczony wybór zgodnie z myślą przewodnią uroczystości. W przypadku klasycznej ceremonii w delikatnej oprawie bezwarunkowo polecamy antyki do wypożyczenia, które prezentują się zjawiskowo, zwłaszcza gdy są adekwatnie przybrane. Jednak coraz więcej osób decyduje się na wynajęcie nietradycyjnych i ekskluzywnych samochodów osobowych. Możliwość taką daje między innymi wypożyczalnia Speedrental24 we Wrocławiu, gdzie znajdują się marki typu: Kia, Opel czy Renault. Wówczas wesele organizowane w stylu nowoczesnym i wytwornym okaże się idealną okazją na wypożyczenie bardziej kosztownych aut.

Praktyczne porady

Jednakże sama marka samochodu nie zapewni Młodej Parze satysfakcji i komfortu podczas jazdy. Równie ważne jest także wyposażenie, w którego skład powinna wchodzić między innymi klimatyzacja, niezależnie od bieżącej pory roku z pewnością przyda się przy tak wielkich emocjach. Oczywiście należy zwrócić uwagę na ograniczenie ilości pasażerów, gdzie wszystko związane jest z liczbą osób towarzyszących, a także istotne jest posiadania kierowcy lub nie. Dla zwiększenia wrażenia można szukać również pojazdów z dodatkowymi drobiazgami, jak na przykład przeszklony czy otwierany dach. Inną kluczową kwestią jest sprawdzenie szerokości drzwi samochodowych, które powinny zapewnić Pannie Młodej swobodne wejście do środka. Byłoby szkoda, gdyby piękna i rozłożysta suknia została cała pogięta przed rozpoczęciem uroczystości. Pamiętajmy, że wszystkie te szczegóły pozwolą zaoszczędzić cenny czas narzeczonych oraz stres im towarzyszący, gdy samochód zostanie wcześnie zarezerwowany, sprawdzony i udekorowany według planu. Nie bójcie się szaleństw i oryginalnych pomysłów, ponieważ taka okazja może się już nie powtórzyć!